Размер шрифта
A- A+
Межбуквенное растояние
Цвет сайта
A A A A
Изоображения
Дополнительно

Весенние каникулы

План выхаваўчых мерапрыемстваў з вучнямі 

на перыяд канікул з 30.03 па 04.04.2020г. 

Дата

Мерапрыемствы

Клас

Месца правядзення

Час правядзення

Адказныя

 

 

30.03

 

“Чысты клас”,

“Гаспадары класа”

(працоўныя аперацыі)

1-4

Каб.№201,

204,

205,

206

        10.00                                               

Дышко Я.В.

Амялюсік Р.І.

Шылінчук В.К.

Мізэрнік Г.І.        

“Маладзёжныя субкультуры” (прагляд і абмеркаванне прэзентацыі)

6

Каб.№302

10.00

Шакаліда Е.В.

“Прычыны няшчасных выпадкаў на дарозе (інфармацыйны калаж)

7

Каб.№ 306

10.00

Кухарчук В.В.

 “Дапаможам радной школе” (працоўны дэсант па збору макулатуры)

9,11

школа

10.00

Макоўчык А.В.

Скарына А.І.

Аперацыя “Утульнасць”

11

Каб.№ 305

11.00

Скарына А.І.             

 

 

 

31.03

“Кемлівасць – справе памочніца” (віктарына)

3

Каб.№ 204

10.00

Шылінчук В.К. 

“Матэматычны рынг” (конкурс кемлівых)

2

Каб.№ 201 

10.00

Амялюсік Р.І.

“Утульны кабінет” (аперацыя)

5

Каб.№ 303

10.00

Машко Ж.В.

“Чалавек і яго здароўе” (свая гульня)

5

Каб.№ 303

10.30

Машко Ж.В.

“Народная творчасць малой радзімы” (гістарычны летапіс)

6

Каб.№ 302

09.30

Шакаліда Е.В.

Конкурсы з элементамі футбола

4-5

Спартыўная зала

11.00

Кардакоў А.В

Машко А.С.

“Разам усё пераадолеем!” (квэст-гульня)

9

Каб.№ 307

10.00

Макоўчык А.В

 

 

 

 

01.04

“Вясёлы папугай” (паседжанне гульнёвага клуба)

5

Каб.№ 303

09.00

Машко Ж.В.

“Кальцоўка любімых песень” (музычны калейдаскоп)

3

Каб.№ 204

10.00

Шылінчук В.К. 

Акцыя “Зберажы дрэва - здай макулатуру”

2

школа

10.00

Амялюсік Р.І.

“У свеце птушак”(інтэрактыўная гульня)

4

Каб.№ 205

10.00

Мізэрнік Г.І.

“Лясныя сакрэты” (гульня- падарожжа)

1

Каб.№ 206

10.00

Дышко Я.В.

“Стартуем разам!” (спартыўная гульня)

7

Спарт.зала

11.00

Кухарчук В.В.

Кардакоў А.В.

“Рыхтуемся да экзаменаў” (пытанне-адказ)

9,11

Каб.№ 305, 307

10.00-11.00

Скарына А.І.

Макоўчык А.В.

02.04

 

“Мая любімая Радзіма” (выстава-экскурсія)

4

бібліятэка

9.00

Езэпчук Т.П.

“Дзе жывём, парадак навядзём” (працоўны дэсант)

5-7

Тэрыторыя школы

13.00

Кухарчук В.В.

Машко Ж.В.

Шакаліда Е.В.

 

 

03.04

“Усе мы дружная сям’я” (віктарына)

7

Каб.№306

13.00

Кухарчук В.В.

“Свет прафесій” (віртуальнае падарожжа)

9

Каб.№ 307

13.00

Макоўчык А.В

 

 

04.04

-Дзень любімай гульні

6 

Спартыўная зала

11.00-12.00

Кардакоў А.В.

- “Маё здароўе – у маіх руках” (пазнавальная гульня)

3 

Каб.№204 

10.00

Шылінчук В.К. 

- “Свет прафесій” (віртуальнае падарожжа)

7 

Каб.№306 

10.00

Кухарчук В.В.

Разделы сайта