Размер шрифта
A- A+
Межбуквенное растояние
Цвет сайта
A A A A
Изоображения
Дополнительно

Осенние каникулы

План выхаваўчых мерапрыемстваў 

у рамках акцыі «Карысныя канікулы»

 01.11.2019 - 09.11.2019

 

  Дата

Мерапрыемствы

Клас

Месца правядзення

Час

Адказныя

01.11

 

«Мы – гаспадары класа» (акцыя)

4

каб.№205

10.00

Мізэрнік Г.І.

«Наш утульны светлы класс» (працоўная акцыя)

1-3

каб.№204, 201, 206 

10.00

Шылінчук В.К

Амелюсік  Р.І

Дышко Я.В.

 “Зберажэм планету зяленай” (акцыя па збору макулатуры)

5-8 

Дамы аднавяскоўцаў

10.00

Кухарчук В.В.

Пейнтбол (гульня)

8,11

в.Няхачава

12.00

Скарына А.І.

Мшар Г.А.

 

 

 

02.11

“Шляхі-дарогі ў свет здароўя” (парады бацькам)

1-4 

каб.№204

10.00

Шылінчук В.К. 

Спартыўная гадзіна “Вясёлыя спаборніцтвы”

1-4

Спартыўная зала

11.00

Кардакоў А.В.

 “У дарожных правілаў няма канікул!” (занятак па ПДР)

5-6 

каб.№302 

09.00 

Шакаліда А.В. 

“Прывітанне, канікулы!” (пасядзелкі)

7

каб.№306

09.00

Кухарчук В.В.

“Музеі свету” (спаборніцтвы эрудытаў)

8

каб.№304

10.00

Мшар Г.А.

04.11

“Знай правілы дарожнага руху – заслужыш павагу” (збор-размова)

2-4 

каб.№204 

10.00 

Шылінчук В.К. 

Спартыўныя эстафеты

1-4

Спартыўная зала

11.00

Кардакоў А.В.

Машко А.С.

 “Калі агонь – вораг” (віктарына)

1

каб.№206 

10.00

Дышко Я.В. 

Аперацыя “Чысцюля”

5,8

каб.№303, 304

10.00

Машко Ж.В.

Мшар Г.А.

“Моладзь за ЗЛЖ” (спартыўныя гульні)

6-7 

Спартыўная зала

10.00

Кухарчук В.В.

05.11

“Вясёлая гульнятэка” (Дзень беларускай гульні)

1,4 

Стадыён 

10.00 

Дышко Я.В.

Жалудко Г.А.

Наведванне лядовай арэны

2,3

г.Бяроза

10.00

Амелюсік  Р.І

Шылінчук В.К

Аперацыя “Прыгожы школьны двор” 

5,6 

Тэрыторыя школы

10.00 

Машко Ж.В. 

“Зялены клас” (аперацыя па азеляненні кабінета)

7 

каб.№306 

10.00 

Кухарчук В.В. 

“Джынсавы бум” (конкурсная праграма)

8

каб.№304

10.00

Мшар Г.А.

“Свая гульня” (гульня), прысвечаная міжнароднаму дню энэргазберажэння

5-8

Актавая зала

11.00

Мароз А.В.

Удзел у раённых спаборніцтвах па настольным тэнісе

9-11 

СШ в.Агароднікі

9.00

Кардаков А.В.

06.11

“Энергазберажэнне. Будзь эканомным!”(мультыклуб) 

1,2,3

 

каб. №204

10.00

Шылінчук В.К

Дышко Я.В.

Амелюсік  Р.І

“Адпачываем разам” (прагляд і абмеркаванне кінафільма)

5 

каб. №306 

10.00 

Машко Ж.В. 

“Замкі Беларусі” (экскурсія)

4,6,7

г.Нясвіж і г.Мір 

08.00 

Кухарчук В.В.

Шакаліда А.В. Мізэрнік Г.І.

“Энергазберажэнне – справа кожнага ” (інтэлектуальная гульня)

8

каб. №304

10.00

Мшар Г.А.

08.11

 

“ У пяці кроках ад школы. Фарбы восені” (асенняе падарожжа)

1,3,4 

аг.Маравіль

10.00

Шылінчук В.К. 

“Асенні лес”(прагулка)

2 

аг.Маравіль

10.00

Амялюсік  Р.І

“Экалагічнае казіно” (гульня)

7

каб. №306

11.00

Кухарчук В.В.

Экскурсія ў г.Брэст, Брэсцкую крэпасць

8 

г. Брэст

11.00

Мшар Г.А.

Акцыя “Утульнасць” 

9-11

каб. №305

11.00

Скарына А.І.

Гульні з элементамі баскетбола

5-11

Спартыўная зала

14.00

Кардакоў А.В.

Машко А.С.

Турнір па валейболу, прысвечаны памяці М.У.Стасевіча

Педа-гагічны калектыў

 

Спартыўная зала

10.00

Машко А.С.

Кардакоў А.В. Пед.калектыў

09.11

Дзень здароўя. “Гуляй і перамагай” (фізкультурнае свята).

1-11

Спартыўная зала

11.00

Кардакоў А.В.

«Сцяжынкамі роднага краю» (гульня – падарожжа)

1-4

каб. №205

10.00

Мізэрнік Г.І. 

“Юныя батанікі за азеляненне”

(старт працоўнай кампаніі)

6 

каб. №302

11.00

Шакаліда А.В. 

“Энергазахаванне – справа для ўсіх, карысць для кожнага” (віктарына)

5-8

бібліятэка

11.00

Езэпчук Т.П.

Разделы сайта