Размер шрифта
A- A+
Межбуквенное растояние
Цвет сайта
A A A A
Изоображения
Дополнительно

План воспитательных мероприятий

на первое полугодие 2020/2021 учебного года

Дата

Час правя-дзення

Мерапрыемствы

Класы

Месца правядзення (кабінет)

Адказныя

 

Дзень бяспекі

05.09 

11.00

Дзень здароўя, прысвечаны Дню энэргіі

1-10

стадыён

Кардакоў А.В

педкалектыў

10.00

“Краіна бяспекі” (гульня-разведка)

5-10

стадыён

Раманенка Я.А.

12.09 

Дзень здароўя

10.00

Асенні крос

1-10

стадыён

Кардакоў А.В.

педкалектыў

19.09

Дзень міру

11.00

Гульні з элементамі футбола

1-10

стадыён

Кардакоў А.В.

10.00

“Хочам пад мірным небам жыць…”  (прэзентацыя)

5-10

каб.№304

Раманенка Я.А.

10.00

“Увесь свет у тваіх руках” (кніжная піраміда) 

5-6

бібліятэка

Езэпчук Т.П

26.09

Дзень прафілактыкі шкодных звычак

11.00

“Царства шкодных і карысных звычак” (падарожжа)

1-4

каб.№205

Мізэрнік Г.І.

09.00

Раённыя спаборніцтвы “Асенні крос”

5-10

г. Бяроза

Кардакоў А.В.

11.00

“Шкодныя звычкі і як з імі змагацца” (клуб зносін)

5-11

каб.№201

Басалай В.М.

10.00

 

“Самазнішчэнне” (выстава-ілюстрацыя)

6-10

 

бібліятэка

 

Езэпчук Т.П

 

9.00

“Шкодныя звычкі: як можна пазбавіцца ад кожнай” (круглы стол)

7-10

каб.№304

педагог-арганізатар Раманенка Я.А.

10.00

«Як наркотык уплывае на мозг чалавека?» (відэалекторый) 

7-8

каб.№201

Педагог сацыяльны Басалай В.М.

03.10

Дзень настаўніка

11.00

“Падарунак настаўніку” (творчая майстэрня)

1-4

каб.№206

Дышко Я.В.

09.00

Шматбор’і дапрызыўніка

8-9

спартыўная зала

Кардакоў А.В.

11.00

“Мыслім крэатыўна” (супертрэнінг)

5-11

каб.№303

Машко Ж.В.

09.00

“Я-будучы педагог, або што трэба ведаць аб прафесіі” (інтэлектуальная гульня)

8-10

каб.№304

Раманенка Я.А.

педагог-арганізатар

10.10

Дзень здароўя да Дня маці

11.00

“Фізкульт-ура! У госці да нас прыйшла гульня!” (гульнявая праграмма)

1-4

каб.№204

Мароз А.В.

09.00

Шматбор'і дапрызыўніка раённыя (спаборніцтвы дапрызыўнай моладзі па праграме " Абаронца Айчыны»)

8-9

г. Бяроза

Кардакоў А.В.

11.00

“Дзень здароўя з усмешкай” (забаўляльная гадзіна)

5-11

каб.№302

Шакаліда А.В.

09.00

“Я ведаю сваю матулю” (гульня-квэст)

5-10

каб.№304

Раманенка Я.А.

педагог-арганізатар

17.10

Дзень прафесійнай арыентацыі

11.00

“Хачу! Магу! Патрэбна!”(калейдаскоп прафесій)

1-4

каб.№205

Мізэрнік Г.І.

11.00

 “Мая будучая прафесія” (вусны часопіс)

5-11

каб.№306

Кухарчук В.В.

09.00

Шматбор'і дапрызыўніка (раённыя спаборніцтвы дапрызыўнай моладзі па праграме " Абаронца Айчыны»)

8-9

г. Бяроза

Кардакоў А.В.

10.00

“Формула прафесіі” (прэзентацыя-дыялог)

8-10

бібліятэка

Езэпчук Т.П

10.00

“Тэмперамент і выбар прафесіі” ( трэнінгавы занятак)

9-10

каб.№201

Басалай В.М.

педагог сацыяльны

9.00

Дзень прафарыентацыі для навучэнцаў 9-х класаў

9

СШ №3 г.Бяроза

Раманенка Я.А.

24.10

Дзень прафілактыкі злачынстваў і правапарушэнняў

11.00

“Думай перад, а не пасля…” (гадзіна зносін)

1-4

каб.№206

Дышко Я.В.

11.00

Унутрышкольныя спаборніцтвы па настольным тэнісе

5-10

спартыўная зала

Кардакоў А.В.

10.00

“Я паважаю чужыя правы!” (інтэлектуальныя гульня)

5-10

каб.№304

Раманенка Я.А.

10.00

“Я і закон” (інтэрактыўная гульня)

9-10

каб.№201

Басалай В.М.

педагог сацыяльны

9.00

“Хто парушае, той і адказвае” (квэст)

8-10

каб.№304

Раманенка Я.А.

педагог-арганізатар

31.10

 

Дзень прафілактыкі шкодных звычак

11.00

“Парад шкодных звычак” (ролевая гульня)

1-4

каб.№204

Мароз А.В.

11.00

“Мы за свет без шкодных звычак!” (семінар)

5-11

каб. №307

Макоўчык А.В.

10.00

Гульні на свежым паветры

1-10

стадыён

Кардакоў А.В.

10.00

“У гасцях - беларускія кніжкі” (агляд-віктарына)

5-9

бібліятэка

Езэпчук Т.П

9.00

Школа актыву БРПА і БРСМ

6-10

каб.№304

Раманенка Я.А.

педагог-арганізатар

10.00

“Моладзь супраць тытуню і наркотыкаў” (размова-дыялог)

8-10

каб.№201

Басалай В.М.

педагог сацыяльны

07.11 

Дзень энергазберажэння

11.00

“Мы-за энергаэфектыўнасць” (пазнавальная гульня)

1-4

каб.№205

Мізэрнік Г.І.

11.00

“Беражлівасць-галоўнае багацце” (лекторый)

5-11

каб.№201

Басалай В.М.

9.00

“У гасцях у Зберагайчыка” (гульня)

5-10

каб.№304

Раманенка Я.А.

педагог-арганізатар

14.11

Дзень здароўя да Дня прававых ведаў

11.00

“Правы дзяцей ў казках” (віктарына)

1-4

каб.№206

Дышко Я.В.

10.00

" Гуляй і перамагай» (фізкультурнае свята)

1-10

спартыўная зала

Кардакоў А.В.

Пед. калектыў

11.00

“Юны дэтэктыў” (прававы конкурс)

5-10

каб.№303

Машко Ж.В.

10.00

“Хто прыдумаў правы чалавека” (гульня)

2-4

бібліятэка

Езэпчук Т.П

10.00

“Правы чалавека вачыма дзяцей” (гадзіна творчасці)

1-4

каб.№201

Басалай В.М. педагог сацыяльны

9.00

“Казачныя правапарушальнікі” (конкурс сацыяльных плакатаў)

5-10

каб.№304

Раманенка Я.А. педагог-організатар

21.11

Дзень спорта

11.00

“Пошук скарбаў” (забаўляльная гульня)

1-4

каб.№204

Мароз А.В.

09.00

Раённыя спаборніцтвы па баскетболе (дзяўчынкі)

8-10

г. Бяроза

Кардакоў А.В.

11.00

“Падарожжа па астраўкам здароўя і спорту”(спартыўна-аздараўленчая гульня)

5-11

каб.№302

Шакаліда А.В.

9.00

Школа актыву ГА “БРПА” і ГА “ БРСМ”

5-10

каб.№304

Раманенка Я.А.

педагог-арганізатар

28.11

Дзень прафілактыкі СНІД

11.00

“Каштоўнасць здароўя” (прэзентацыя)

1-4

каб.№205

Мізэрнік Г.І.

11.00

“Мае веды пра ВІЧ/СНІД” (віктарына)

5-11

каб.№306

Кухарчук В.В.

11.00

Унутрышкольныя спаборніцтвы па кулявой стральбе

5-10

Спартыўная зала

Кардакоў А.В.

10.00

“СНІД – хвароба даверлівых” (прэзентацыя)

9-10

бібліятэка

Езэпчук Т.П

10.00

“Як знайсці выхад з цяжкай сітуацыі?” (дыскусія)

8-9

каб.№201

Басалай В.М.

педагог сацыяльны

9.00

“СНІД не перадаецца праз абдымкі” (відэа)

8-10

каб.№307

Раманенка Я.А.

педагог-арганізатар

05.12

Дзень інвалідаў

11.00

“Дабрыня выратуе свет” (этычны занятак)

1-4

каб.№206

Дышко Я.В.

11.00

Гульні з элементамі баскетбола

5-10

Спартыўная зала

Кардакоў А.В.

10.00

“Інклюзія для ўсіх” (відэа)

5-10

каб. №304

Раманенка Я.А.

10.00

“Не будзь абыякавым” (круглы стол)

1-4

каб.№201

Басалай В.М.

педагог сацыяльны

12.12

Дзень здароўя

11.00

“У гасцях у казкі” (казачная эстафета)

1-4

каб.№204

Мароз А.В.

11.00

“Падарожжа ў краіну здароўя” (віктарына)

5-11

каб. №307

Макоўчык А.В.

09.00

Раённыя спаборніцтвы па баскетболе (юнакі)

1-10

г. Бяроза

Кардакоў А.В.

 

10.00

“Мае правы і абавязкі” (гадзіна прававога лікбезу)

5-9

бібліятэка

Езэпчук Т.П

9.00

Школа актыву ГА “БРПА”  і ГА “ БРСМ”

5-10

каб.№304

Раманенка Я.А.

19.12

Навагодні калейдаскоп

11.00

“Новы год на парозе”(бюро добрых паслуг)

1-4

каб.№205

Мізэрнік Г.І.

09.00

Раённыя спаборніцтвы па кулявой стральбе

5-10

г. Бяроза

Кардакоў А.В.

11.00

“Навагодняя цацка сваімі рукамі” (майстар-клас)

5-11

каб.№201

Басалай В.М

09.00

“Ёлка кожнаму” (сацыяльная акцыя)

1-10

каб.№304

Раманенка Я.А.

педагог-арганізатар

26.12

Дзень зімовых гульняў

11.00

“Снежны ком” (гульні на свежым паветры)

1-4

стадыён

Дышко Я.В.

09.00

“Снежны снайпер” (спаборніцтвы)

5-10

стадыён

Кардакоў А.В.

11.00

“Гульнёвы калейдаскоп” (конкурсная праграма)

5-10

каб.№303

Машко Ж.В.

10.00

Інтэрактыўная гульня “Мільён казак дзецям” (інтэрактыўная гульня)

1-4

бібліятэка

Езэпчук Т.П

Разделы сайта