Дата
|
Мерапрыемствы
|
Клас
|
Месца правядзення
|
Час
|
Адказныя
|
26.12 - 06.01
|
“Мы выбіраем дапамогу пажылым людзям” (акцыя)
|
5-11
|
дамы ветэранаў, пажылых людзей
|
10.00-
12.00
|
Дышко Я.В.
Вярышка Т.М.
Ціханчук І.К.,
кл. кіраўнікі
|
26.12
Аўт.
|
“У гасцях у Васілісы Прымудрай, або хто скраў Снягурачку” (навагодні ранішнік)
|
1-5
|
актавая зала
|
10.00
|
Дышко Я.В.
Казека Ю.А.
Карпінчык С.П.
Гуд Г.І.
Сушчук Д.С.
Вярышка Т.М., педагог-арганізатар
|
“Зімовыя прыгоды” (ранішнік)
|
выха
ванцы
|
актавая зала
|
15.00
|
Чыж С.А.
Юркевіч Т.К.
Карпук А.А.
|
“Навагодні бум” (навагодні вечар)
|
6-11
|
актавая зала
|
18.00
|
Вярышка Т.М.
Басалай В.М.
Машко Ж.В.
Шакаліда А.В.
Кухарчук В.В.
|
27.12
Сер.
|
Удзел у дабрачыннай піянерская ёлцы
|
3
|
г.Мінск
|
8.00
|
Вярышка Т.М.
Карпінчык С.П.
|
“Вывучаем родны край”(экскурсія)
|
8,9,6
|
Косаўскі замак і музей
Т.Касцюшкі
|
8.30
|
Басалай В.М.
Машко Ж.В.
Вярышка Т.М.
|
“Чысцюля” (аперацыя)
|
4
|
каб.205
|
10.00
|
Гуд Г.І.
|
“Гадзіна граматнасці”
(паседжанне за круглым сталом)
|
3
|
каб.203
|
10.00
|
Карпінчык С.П.
|
“Навагоднія традыцыі” (віктарына)
|
11
|
каб.306
|
10.00
|
Кухарчук В.В.
|
28.12
Чац.
|
“Навагодняя цацка” (майстар-клас)
|
1
|
каб.206
|
10.00
|
Дышко Я.В.
|
“Утульнасць сваімі рукамі”(працоўная акцыя)
|
9
|
каб. 303
|
10.00
|
Машко Ж.В.
|
“Мільён казак дзецям” (інтэрактыўная гульня)
|
1-4
|
бібліятэка
|
10.00
|
Езэпчук Т.П.
|
“Новы год ў розных краінах свету” (віктарына)
|
5
|
каб. 301
|
10.00
|
Сушчук Д.С.
|
“Чысціня вакол нас” (працоўны дэсант)
|
11
|
каб.306
|
10.00
|
Кухарчук В.В.
|
“Абеліск” (акцыя па навядзенні парадка каля помнікаў)
|
5-8
|
сквер аг.Сігневічы, в. Ястрабель
|
11.00
|
Дышко Я.В.
Вярышка Т.М.
|
29.12
Пт.
|
“Хвароба, якая гуляе не па правілам” (медыцынскі веснік па прафілактыцы ВРВІ, грыпу)
|
10
|
каб.302
|
10.00
|
Шакаліда А.В.
|
“Зімовы калейдаскоп” (прагляд і абмеркаванне фільма)
|
8
|
каб.201
|
10.00
|
Басалай В.М.
|
“Тысяча ідэй” (творчая майстэрня)
|
2
|
каб.204
|
10.00
|
Казека Ю.А.
|
“Падарожжа ў Новы год” (навагоднія пасядзелкі)
|
5
|
каб. 301
|
10.00
|
Сушчук Д.С.
|
“Бяспечны Новы год” (форум)
|
6
|
каб.304
|
10.00
|
Вярышка Т.М.
|
“Мы супраць!” (акцыя па прафілактыцы жорсткіх адносін да жывёл)
|
11
|
каб.306
|
10.00
|
Кухарчук В.В.
|
Удзел у дабрачынным свяце для адораных дзяцей, дзяцей-інвалідаў
|
1-11
|
г.Бяроза
|
15.00
|
Дышко Я.В., Вярышка Т.М., педагогі-арганізатары,
кл.кіраўнікі
|
30.12
Сб.
|
“Нацызм і экстрэмізм. Адказнасць” (гадзіна развагі)
|
5-11
|
каб.201
|
9.00
|
Басалай В.М., педагог сацыяльны
|
“ У госці да Снежнай Каралевы” (спартыўны квэст)
|
1-4
|
спартыўная зала
|
10.00
|
Дышко Я.В.
|
“Сокровище дракона” (квэст)
|
5-11
|
класныя кабінеты
|
10.00
|
Вярышка Т.М., педагог-арганізатар
|
“Чысты кабінет” (працоўная акцыя)
|
5
|
каб. 301
|
10.00
|
Сушчук Д.С.
|
" Навагоднія эстафеты" (рухавыя гульні)
|
1-11
|
спартыўная зала
|
11.00
|
Казека Ю.А., кіраўнік па фіз.выхаванні,
Кардакоў А.В., кіраўнікі па фіз.выхаванні
|
“Мая бяспека ў маіх руках” (мазгавы штурм)
|
11
|
каб306
|
12.00
|
Кухарчук В.В.
|
03.01
Сер.
|
“Сапраўдны Дзед Мароз. Навагодняя казка” (экскурсія ў акадэмічны тэатр драмы г.Брэста)
“Брэсцкая крэпасць-герой” (экскурсія)
|
1,3
|
г. Брэст
|
9.00
|
Карпінчык С.П.
Дышко Я.В.
|
“Чысцюля” (аперацыя)
|
7, 8
|
каб.201
|
10.00
|
Басалай В.М.
Ціханчук І.К.
|
Выстава-крыжаванка “Цудоўны свет прыроды”
|
5-9
|
бібліятэка
|
10.00
|
Езэпчук Т.П.
|
“У снежным царстве”
(гульня)
|
2
|
каб. 204
|
10.00
|
Казека Ю.А.
|
“Сняжынкі” (гульня)
|
5
|
каб. 301
|
10.00
|
Сушчук Д.С.
|
Гульні з элементамі валейбола
|
5-11
|
с/з
|
11.00
|
Кардакоў А.В., кіраўнік фіз. выхавання
|
04.01
Чац.
|
“У полі вырасла кашуля”
(урок -практыкум)
|
2,4
|
аг. Мотоль
|
9.00
|
Гуд Г.І.
Казека Ю.А.
|
“Вучыцеся ўладарыць сабой” (сітуацыйная гадзіна)
|
10
|
каб.302
|
10.00
|
Шакаліда А.В.
|
“Свята для птушак” (акцыя)
|
1
|
тэрыторыя школы
|
10.00
|
Дышко Я.В.
|
“Без права на памылку” (кансультацыя)
|
9
|
каб 303
|
10.00
|
Машко Ж.В.
|
“Прышлі Каляды, гасцям мы рады” (КТС)
|
3
|
каб. 203
|
10.00
|
Карпінчік С.П.
|
05.01
Пт.
|
“Знайсці сябе” (гадзіна зносін)
|
10
|
каб.302
|
10.00
|
Шакаліда А.В.
|
“Беларускія калядныя традыцыі” (прэзентацыя + театралізацыя)
|
1
|
каб.206
|
10.00
|
Дышко Я.В.
|
“Пакарміце птушак зімой” (аперацыя)
|
6
|
школьны двор
|
10.00
|
Вярышка Т.М.
|
“Добра разам” (гадзіна сумеснага адпачынку)
|
9
|
каб 303
|
10.00
|
Машко Ж.В.лі
|
“Чысцюля” (аперацыя)
|
2
|
каб.204
|
10.00
|
Казека Ю.А.
|
“Беражлівасць - гэта …” (квэст)
|
5
|
каб. 301
|
10.00
|
Сушчук Д.С.
|
“Абеліск” (акцыя па навядзенні парадка каля помнікаў)
|
5-8
|
сквер аг.Сігневічы, в. Ястрабель
|
11.00
|
Дышко Я.В.
Вярышка Т.М.
Ціханчук І.К., кіраўнік па ВПВ
|
06.01
Сб.
|
“Беларусь памятае” (прагляд і абмеркаванне фільма)
|
8-11
|
Актавая зала
|
9.00
|
Ціханчук І.К., кіраўнік па ВПВ
|
“Калядны падарунак” (майстар-клас)
|
8-11
|
каб.201
|
10.00
|
Басалай В.М.
|
“Ой, калядачкі, бліны да аладачкі” (пазнавальная гульня)
|
5-7
|
каб. 301
|
10.00
|
Сушчук Д.С.
|
“Цуды на Каляды!” (удзел у дабрачыннай акцыі)
|
1-4
|
каб. 305
|
11.00
|
Вярышка Т.М., педагог-арганізатар
|
“Алімпійскі агонь” (інтэлектуальны марафон)
|
1-4
|
спартыўная зала
|
11.00
|
Казека Ю.А., кіраўнік фіз.выхавання
|
Спаборніцтвы па лыжных гонках “Снежны снайпер”
|
5-11
|
стадыён
|
11.00
|
Кардакоў А.В., кіраўнік фіз.выхавання
|